Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Głusk

Rynek 1, 20-388 Dominów

„Opieka wytchnieniowa” - edycja 2021

Ogłoszenie o naborze kandydatów do świadczenia usług opieki wytchnieniowej ramach resortowego Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” - edycja 2021

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Głusk informuje o naborze kandydatów do świadczenia usług opieki wytchnieniowej w ramach resortowego Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” - edycja 2021

  1. Wymagania niezbędne:
  1. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
  2. Korzystanie z pełni praw publicznych,
  3. Posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie usług opieki nad osobą niepełnosprawną,
  4. Wyksztalcenie minimum średnie.
  1. Wymagania dodatkowe:
  1. Preferowane będą osoby z doświadczeniem zawodowym w sprawowaniu opieki nad osobami niepełnosprawnymi tj. dziećmi i osobami dorosłymi,
  2. Posiadające wykształcenie pozwalające świadczyć wsparcie osobie niepełnosprawnej, operatywność, umiejętność współpracy z osobami niepełnosprawnymi,
  3. Dyspozycyjność.
  1. Podstawa zatrudnienia: umowa zlecenia
  2. Obowiązki opiekuna: Wykonywanie obowiązków związanych z opieką nad osobą niesamodzielną na czas nieobecności opiekuna faktycznego w tym:
  • udzielanie pomocy w podstawowych czynnościach życiowych
  • wykonywanie podstawowych niezbędnych czynności pielęgnacyjnych i higienicznych.
  • organizowanie czasu wolnego.
  1. Wymagane dokumenty:
  1. CV,
  2. oświadczenia o :

- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,

- korzystanie z pełni praw publicznych,

- stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie usług opieki wytchnieniowej,

                 3. dokumenty poświadczające wyksztalcenie, ukończone kursy,

                 4. klauzula informacyjna – stanowiącej załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście, tradycyjnie pocztą na adres Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Głusk ul. Rynek 1, 20-388 Dominów lub pocztą elektroniczną na adres sekretariat@gopsglusk.pl  z dopiskiem „Dotyczy naboru – kandydat do świadczenia usług opieki wytchnieniowej” w terminie do 28 maja 2021r. do godziny 15.15 (liczy się termin wpływu dokumentów do Ośrodka).

Załączniki:

klauzula informacyjna

Utworzono dnia 14.05.2021, 11:05

oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności prawnej

Utworzono dnia 14.05.2021, 09:49

oświadczenie o stanie zdrowia

Informacje

Liczba wyświetleń: 657
Utworzono dnia: 14.05.2021

Historia publikacji

  • 14.05.2021 13:02, Łukasz Gęca
    Edycja strony: „Opieka wytchnieniowa” - edycja 2021
  • 14.05.2021 13:00, Łukasz Gęca
  • 14.05.2021 11:09, Łukasz Gęca